KONST / Litografier / Litografi 11085362
nr 1108 5362
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), Onumrerad, motivet: 42x28
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 maj 2017
kl 20:53:42
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Peter Dahl (f. 1934)